Výhody online půjček

  • Pomohli jsme již tisícům klientů. Přidejte se k nim.
  • Vysoké procento schválení
  • I bez ručitele
  • Půjčku si vyřídíte rychle a jednoduše bez zdlouhavého papírování.
  • Vyplnění žádosti trvá jen několik minut. Vaši žádost okamžitě zpracuje automatizovaný systém.

Kolik si chcete půjčit?

vybrat z nabídky

Chci si půjčit

Co je to viva půjčka ?


Viva půjčka je typ nebankovní půjčky poskytované společností VIVA Credit s.r.o. Půjčka je určena pro fyzické osoby s trvalým bydlištěm v České republice a je sjednávána online. Viva půjčka má flexibilní podmínky, například si klient může zvolit výši měsíční splátky či dobu splácení. Podmínkou pro schválení půjčky je pravidelný příjem a splnění dalších podmínek stanovených společností.


Tipy a rady viva půjčka


Viva půjčka je finanční produkt, který umožňuje občanům získat peníze na různé účely. Často se stává, že se člověk ocitne v situaci, kdy potřebuje rychle a bez složitých formalit získat peníze. V této situaci je rychlá půjčka skvělým řešením. V následujícím článku vám nabídneme několik tipů a rad, jak s viva půjčkou co nejlépe pracovat.

1. Sledujte úrokové sazby

Nejdůležitější aspekt, který by měl hrát hlavní roli v rozhodování o výběru půjčky, jsou úrokové sazby. Úroky výrazně ovlivňují výši splátek a celkové náklady na půjčku. Proto se vyplatí najít si banku, která nabízí nízké úrokové sazby. V tomto směru Viva půjčka bývá mezi konkurenty velmi výhodná.

2. Vyberte si dostatečnou výši půjčky

Před podpisem smlouvy musíte rozmyslet, kolik peněz skutečně potřebujete a potřebujete půjčku v této výši. Délka splácení půjčky také může ovlivnit to, kolik bude potřeba zaplatit. Proto byste měli pečlivě zvážit, kolik peněz skutečně potřebujete a jak dlouho vám bude trvat, než je budete moci splatit.

3. Respektujte platnost smlouvy

Smlouva je uzavírána na dohodnutou dobu a během této doby musíte dodržovat podmínky půjčky, jako jsou splátky a potřebná dokumentace. Pokud se v čemkoliv nebudete držet dohody, může to mít negativní následky, jako jsou poplatky za prodlení. Pokud si nejste jisti, zda budete schopni splácet splátky včas, měli byste kontaktovat svého poskytovatele půjčky a požádat o splátkový kalendář.

4. Plánujte své finanční výdaje

Abyste zabránili přemáhání svého rozpočtu, měli byste plánovat své výdaje a přemýšlet o svých prioritách. Pokud máte půjčku, nevydávejte příliš mnoho na zbytečné věci, ale raději si uspořádejte domácí rozpočet a držte se ho. V případě, že máte nějaký problém, kontaktujte poskytovatele půjčky a požádejte o pomoc.

5. Využijte možnosti refinancování

Refinancování půjčky je proces, kdy půjčku převádíte z jedné banky do druhé a výsledkem je nižší úroková sazba a lepší podmínky splácení. Pokud se změní vaše osobní situace, je to dobrá příležitost k refinancování. Může to být výhodný způsob, jak snížit celkové náklady na půjčku.

Všechny výše zmíněné tipy a rady pomohou snížit náklady na Viva půjčku a splacení jí bez komplikací. Nezapomeňte je tedy postupovat vždy, kdy se rozhodnete požádat o půjčku.


Viva půjčka rizika


Viva půjčka je možností, jak získat finanční prostředky rychle a bez velkého čekání na schválení úvěru. Nicméně s tím souvisí také určitá rizika, o kterých je nutné mít základní přehled.

Největším rizikem viva půjčky je jistě vysoký úrokový sazby. Tyto úroky mohou být méně přístupné pro lidi s nižším příjmem, i když formálně splňují podmínky pro získání půjčky. Proto je třeba si předem vypočítat svou schopnost půjčku splácet a celkové náklady, aby nedošlo k situaci, kdy by klient nemohl splácet úvěr a požadovalo se mu zaplacení vysokých sankcí a poplatků.

Dalším rizikem spojeným s viva půjčkou je krátká doba splatnosti. Pokud klient půjčí větší částku a má špatnou finanční situaci, splácení půjčky tak může být složité. Je nutné mít v zásobě peníze, které zajistí pravidelnou a včasnou splátku.

Dále je nutné zkoumat rizika spojená se samotným poskytovatelem půjčky. Viva půjčku mohou poskytovat jak tradiční firmy, tak i nové neznámé společnosti. Proto je nutné si vždy zkontrolovat, zda má společnost platné licence pro poskytování tohoto druhu služeb a také, zda má pozitivní ohlasy od klientů, kteří již půjčku využili.

A konečně je nutné zmínit rizika spojená se splatnou výší. Vysoké poplatky spojené s viva půjčkou mohou představovat pro klienta velkou finanční zátěž. Je důležité si předem ověřit, jaké poplatky jsou spojeny s půjčkou a zda neexistují žádné skryté náklady.

Závěrem je třeba dodat, že i přes rizika, která jsou spojena s viva půjčkou, může být tato finanční možnost pro někoho záchranným kruhem v případě náhlého výdaje či krátkodobé nedostatku financí. Nicméně je nutné si předem prozkoumat všechny náklady a posoudit všechna rizika, abychom se vyhnuli nechtěným finančním problémům.


Co si představit pod pojmem viva půjčka


Viva půjčka je produkt, který nabízí některé finanční společnosti a umožňuje úvěrujícímu plnění různých finančních potřeb. Viva půjčka bývá obvykle poskytována na menší částky (například do několika desítek tisíc korun) a může mít relativně krátkou splatnost (například do několika let). Viva půjčka často nabízí relativně rychlé schválení a výplaty přímo na účet klienta. Při výběru viva půjčky si však pozorně prohlédněte podmínky produktu, včetně úrokové sazby, poplatků a dalších podmínek, aby byla zajištěna co nejvyšší transparentnost.


Viva půjčka Informace


Viva půjčka je finanční produkt společnosti VIVA Credit s.r.o., která se specializuje na poskytování rychlých nebankovních půjček. Viva půjčka je určena pro všechny, kteří potřebují finanční injekci v rozmezí 1 000 až 15 000 Kč na krátkou dobu. Tyto půjčky jsou poskytovány bez zajištění a bez ručitele. Výhodou Viva půjčky je, že ji lze sjednat přes internet a odpověď na žádost je okamžitá. Půjčka se vyřizuje v pracovní dny, však pokud požádáte o půjčku o víkendu nebo svátku, bude Vaše žádost vyřízena následující pracovní den. Úroková sazba Viva půjčky se pohybuje od 299% do 805% p.a. To znamená, že je to velmi drahý druh půjčky, který by měl být využit jen v případě nezbytné potřeby.


Nevýhody viva půjčka


Viva půjčka je jedním z nejrozšířenějších finančních produktů na českém trhu, který lidem poskytuje krátkodobou finanční pomoc. Avšak jako každý produkt má i tato půjčka své nevýhody.

První a nejzásadnější nevýhodou je samotný úrokový sazba. Ta se pohybuje na několika desítkách procent ročně, což může být pro mnoho lidí velký problém. Kromě úrokové sazby se však musí zaplatit také poplatky za vedení účtu a dalšíplatby.

Další nevýhodou je relativně nízká maximum půjčky. Většinou se pohybují v řádu několika tisíc korun, což v případě větších finančních potíží nezastíní náklady a zatíží tak hospodaření.

Viva půjčkou je také takzvaný rychlý finanční produkt. To znamená, že je nabízen v rámci několika hodin a nebo dokonce minut. Vlivem toho může být pro mnohé lidi zavádějící reklama. Protože lidé v krátkém čase nemají možnost a čas úvahy nad velkou částkou, mohou si uvědomit, že jim otočila peníze.

Pravdou je, že člověk se po uzavření smlouvy nemůže stát, že by změnil názor a vydal hlediskovy na smlouvy. V jednotlivých případech, ale existují výjimky.

Poslední nevýhodou může být příliš rychlé přijetí rozhodnutí o poskytnutí půjčky. Častokrát se stává, že lidé spěchají a řeší problémy pouze bezprostředně a když obdrží peníze, zjišťují, že příliš neřešili lhůtu splatnosti a náklady spojené s úrokovou sazbou.

Viva půjčka je krátkodobou finanční pomocí pro lidi s finančními problémy. Pokud se však lidé do tohoto typu půjček zapletou neuváženě a bez pečlivého posouzení svých podmínek, mohou se stát obětí šarlatánů a zatíží svůj rozpočet nečekanými výdaji.

Vždy je tedy potřeba zvážit svou situaci a zvážit, zda viva půjčka je pro mě tou správnou volbou. Pokud ne, je lepší si nechat poradit od finančního poradce nebo si najít jiné alternativy.


Jak funguje viva půjčka


Viva půjčka je jednou z nejrychlejších a nejjednodušších cest, jak si můžete půjčit peníze. Jeho fungování není složité a je velmi intuitivní. Pokud byste chtěli vědět víc o tom, jak Viva půjčka funguje, tak čtěte dál.

Viva půjčka je krátkodobá půjčka poskytovaná společností Viva Credit, která je součástí Home Credit Group - jednoho z největších poskytovatelů spotřebitelských úvěrů. Pokud Viva půjčku požádáte, můžete si půjčit v rozmezí od 1 000 Kč do 20 000 Kč. Doba splatnosti půjčky se pohybuje mezi 4 až 32 týdny.

Proces získání Viva půjčky je velmi rychlý a jednoduchý. Stačí se zaregistrovat a vyplnit jednoduchý online formulář, který obsahuje několik otázek o vaší osobě a vaší finanční situaci. Jakmile tento formulář vyplníte, dostanete okamžitou odpověď, zda vám byla půjčka schválena. Pokud ano, peníze by měly být na vašem účtu do 15 minut.

Při získání Viva půjčky není nutné provádět detailní kontrolu vaší kreditní historie. Společnost proto může být pro vás ideální alternativou, pokud potřebujete půjčit peníze a nechcete se zdržovat se zbytečnými procedurami. Rychlost, s jakou můžete peníze získat, je však závislá na vaší schopnosti splatit půjčku včas.

Je důležité si uvědomit, že úrokové sazby na Viva půjčky jsou vyšší než u jiných typů půjček. To znamená, že se vám mohou vrátit s vyššími náklady. Proto byste měli být velmi opatrní, pokud se rozhodujete pro tuto možnost financování. Pokud však máte okamžité finanční potřeby a nemáte jiné možnosti k dispozici, Viva půjčky jsou vynikající volbou.

Viva půjčky jsou skvělou volbou pro ty, kteří potřebují rychlé a jednoduché financování. Jak vidíte, jsou velmi snadno k dispozici. Avšak, jako u všech finančních produktů, je důležité pečlivě si přečíst všechny podmínky, úrokové sazby a podmínky splatnosti předtím, než se rozhodnete požádat o půjčku. Pokud máte jakékoli otázky, kontaktujte Viva Credit přímo, abyste si byli jisti, že vám tato půjčka vyhovuje.


Časté otázky viva půjčka


1. Jakou maximální částku si mohu půjčit?
Maximální částka půjčky je 250 000 Kč.

2. Jak dlouho mohu půjčku splácet?
Délka splácení se pohybuje od 12 do 72 měsíců.

3. Jaká je úroková sazba?
Úroková sazba se odvíjí od délky splácení a bonity klienta. Konkrétní úroková sazba vám při žádosti o půjčku bude sdělena.

4. Jaký je postup při žádosti o půjčku?
Vyplníte online žádost na stránkách Viva Půjčka, následně bude vaše žádost posouzena a v případě schválení se podepíše smlouva o půjčce.

5. Kdy budu vědět, zda mi byla půjčka schválena?
Po podání žádosti můžete očekávat odpověď nejpozději do 24 hodin.

6. Mohu splatit půjčku dříve?
Ano, můžete půjčku kdykoliv splatit dříve, aniž by vám to mělo být účtováno nějakými poplatky.

7. Jaký je minimální věk žadatele o půjčku?
Minimální věk žadatele je 18 let.

8. Co když mám problémy se splácením půjčky?
V takovém případě je nejlepší obrátit se na Viva Půjčka a domluvit se na nových splátkových podmínkách, které budou přizpůsobeny vaší aktuální finanční situaci.

9. Potřebuji být zaměstnaný či mít stabilní příjem?
Ano, pro získání půjčky je nutné mít stabilní příjem.

10. Kde mohu najít více informací o Viva Půjčka?
Více informací můžete najít na webových stránkách Viva Půjčka nebo se obrátit na zákaznickou linku.


Viva půjčka podmínky pro získání


Viva půjčka je finanční produkt, který může být pro mnoho lidí skvělým řešením v případě, že potřebují rychlou finanční injekci. Nicméně, před tím než budete moci získat viva půjčky, budete muset splnit několik podmínek.

Standardní podmínky pro získání viva půjčky zahrnují minimální věk žadatele 18 let, trvalý pobyt v České republice a pravidelný příjem. Bez stabilního a pravidelného příjmu není dostatek jistoty pro poskytovatele půjčky, že byste dokázali splatit dluh v následujících měsících.

Další významnou podmínkou je schopnost doložení zkvalitňující dokumentace, ať už se jedná o osobní doklady, potvrzení o příjmu nebo doklad o účelu, pro který chcete peníze použít. Obvykle žádost o viva půjčku trvá jen pár minut, avšak posouzení vaší žádosti a schválení půjčky může trvat několik dní.

Je dobré si uvědomit, že poskytovatel půjčky vyžaduje od vás určitý stupeň spolehlivosti a zodpovědnosti. Poskytovatelé půjček také používají několik kritérií, které jim pomáhají posoudit váš potenciál splácet půjčku včas. Tyto kritéria zahrnují příjem, záznamy v registru dlužníků a vaše úvěrové historie.

Protože každá situace je jiná, může být viva půjčka úplně dobrá možnost pro někoho, zatímco jiným se bude nabízet lepší volba. V případě, že plánujete využít viva půjčku, měli byste si rozhodně studovat podmínky a schopnosti splácet dluh včas. Před tím než si vezmete půjčku, zvažte, zda jste schopni splatit všechny poplatky a úroky včas bez toho, aniž by vás to dostalo do finančních potíží. Pokud viva půjčka neodpovídá vaší situaci, je dobré se poradit s finančním poradcem, který vám může poskytnout užitečné rady o různých možnostech financování.


Výhody viva půjčka


Viva půjčka je finanční produkt, který vám může pomoci vyřešit finanční potíže, či splnit vaše sny. Tento produkt disponuje několika nezanedbatelnými výhodami, které stojí za zmínku.

Jedna z prvních výhod je rychlost vyřízení. Viva půjčka patří mezi tzv. nebankovní půjčky, což znamená, že nepodléhá zbytečné byrokracii a schvalování, jaké musí projít půjčky bankovní. Po podání žádosti o úvěr můžete mít peníze na svém účtu během několika málo hodin.

Další výhodou je jednoduchost žádosti a přehlednost. Vše probíhá online, což znamená, že se nemusíte obtěžovat návštěvou pobočky. Vše, co potřebujete, je připojení k internetu a pár minut času, aby jste vyplnili online formulář. Vyřízení žádosti je rychlé a velmi snadné.

Výhodou Viva půjčky je i fakt, že nevyžaduje ručitele. To je možná pro mnoho žadatelů určitě velkou výhodou, jelikož nemusí shánět zaručení od příbuzných a přátel. Navíc, nevyžaduje ani nahlížení do registru dlužníků. Pokud tedy máte záznam v registru, není to hned důvod k odmítnutí Vaší žádosti.

Poslední, ale ne méně důležitou výhodou je flexibilita splácení. Můžete si sami zvolit dobu, po kterou budete půjčku splácet, a to až do 60 měsíců. Díky tomu se budete moci snadno přizpůsobit svým potřebám a možnostem.

Viva půjčka má v současné době mnoho spokojených zákazníků. Pokud tedy potřebujete rychlý a snadný úvěr, důvěřujte této společnosti a nebudete zklamáni.