Výhody online půjček

  • Pomohli jsme již tisícům klientů. Přidejte se k nim.
  • Vysoké procento schválení
  • I bez ručitele
  • Půjčku si vyřídíte rychle a jednoduše bez zdlouhavého papírování.
  • Vyplnění žádosti trvá jen několik minut. Vaši žádost okamžitě zpracuje automatizovaný systém.

Kolik si chcete půjčit?

vybrat z nabídky

Chci si půjčit

Časté otázky kb studentská půjčka


1. Jaký je minimální a maximální věkový limit pro žadatele o KB Studentskou Půjčku?
Minimální věk žadatele je 18 let a maximální věk je 26 let.

2. Jaká je nejvyšší možná výše půjčky pro studenty?
Nejvyšší možná výše půjčky pro studenty je 120 000 Kč.

3. Co potřebuji k tomu, abych mohl požádat o KB Studentskou Půjčku?
K tomu, abyste mohli požádat o KB Studentskou Půjčku, potřebujete mít vysokoškolské studium a účet u Komerční banky.

4. Jaké jsou splátkové možnosti pro KB Studentskou Půjčku?
Splátkové možnosti pro KB Studentskou Půjčku se liší podle výše půjčky a doby, na kterou si ji sjednáte. Konkrétní splátky Vám bude spočítána v čase žádosti o půjčku.

5. Jak dlouho trvá schválení žádosti o KB Studentskou Půjčku?
Schválení žádosti o KB Studentskou Půjčku může trvat několik dní. V případě, že jsou vaše údaje kompletní a správné, schválení může být rychlejší.

6. Mohu si sjednat KB Studentskou Půjčku i jako druhý žadatel spolu se spoludlužníkem?
Ano, můžete. Spoludlužník je člověk, který poskytne bankovní záruku za splácení vaší půjčky. Je tedy výhodné mít spoludlužníka, protože pak máte větší šanci na schválení půjčky a nižší úrokovou sazbu.

7. Jakou dokumentaci potřebuji přinést ke schůzce s bankovním poradcem pro sjednání KB Studentské Půjčky?
Potřebujete přinést platné doklady totožnosti a doklady o vašem studiu, například potvrzení o studiu nebo index. Dále je doporučeno mít s sebou přehled vašich příjmů a výdajů.

8. Co se stane, když nebudu schopen splácet splátky KB Studentské Půjčky?
Pokud nebudete schopni splácet splátky KB Studentské Půjčky, obraťte se co nejdříve na banku a domluvte se na změně splátkového kalendáře nebo jiných možnostech řešení. Pokud nebudete včas jednat, může banka přistoupit k dalším krokům, jako je upomínka nebo výpověď smlouvy. V tom případě budete povinni zaplatit zbývající dlužnou částku najednou.

9. Můžu mít více půjček najednou?
Ano, můžete. Nicméně se budete muset rozhodnout pro účel, pro který si půjčku čerpat, a splácení bude rozpracováno snadněji do jednoho kalendáře splátek.

10. Jaký vliv má na schválení půjčky mé studium?
Vaše studium má vliv na schválení půjčky v tom smyslu, že musíte být studentem vysoké školy. Vaše úspěšné studium a výsledky v něm ovšem ke schválení nemají přímý vliv.


Co je to kb studentská půjčka ?


KB studentská půjčka je finanční produkt určený pro studenty vysokých a středních škol. Jedná se o úvěr, který slouží k financování vzdělání, bydlení, nákupu počítače či jiného zařízení potřebného pro studium. KB studentská půjčka poskytuje možnost splácení až po skončení studia a umožňuje si půjčovat od 10 000 Kč do 600 000 Kč. Výše půjčky závisí na příjmu studenta a jeho způsobilosti k úhradě.


Tipy a rady kb studentská půjčka


Studenti vysokých škol a univerzit mají v současné době často problém sehnat si finanční prostředky na své studium a potřeby spojené s ním. Pro tyto účely existují studentké půjčky, které jsou speciálně navrženy pro poskytování finanční pomoci studentům v České republice. Jedním z poskytovatelů těchto půjček je i Komerční banka, která nabízí svou studentkou půjčku.

Studentká půjčka od Komerční banky je určena pro studenty ve věku od 18 do 30 let, kteří studují na vysoké škole nebo univerzitě v ČR a potřebují finanční prostředky na řešení svých studijních potřeb. Půjčit si lze až do výše 500 000 Kč a splácení je možné rozložit až na 10 let.

Při sjednávání studentké půjčky je nutné doložit doklad o studiu, průkaz totožnosti a souhlas s ověřením údajů. Půjčka má pevný úrokový sazbu, která se po celou dobu splácení nemění a studenti tak přesně vědí, kolik budou platit. Komerční banka rovněž nabízí možnost využití dlouhodobého splácení, kdy si student může splácet půjčku až po dobu 10 let.

Studentká půjčka od KB je také smlouva, která chrání zákazníka před skrytými poplatky a nesrovnalostmi. Půjčka je splácena v pravidelných měsíčních splátkách a student tak nemusí mít obavy, že by se mu v průběhu splácení něco neočekávaného stalo.

Pro studenty je rovněž důležité, že studentká půjčka může být poskytnuta i v případě, že student nemá žádný příjem. KB tedy umožňuje, aby student půjčku splácel až po dokončení studia, kdy začne pracovat a bude mít pravidelný příjem.

Pokud tedy student shání finanční prostředky na své studium a potřeby s ním spojené, může zvážit možnost sjednání studentké půjčky od Komerční banky. Je to dobrá volba pro ty, kteří nemohou najít podporu jinde a potřebují stabilní financování svých studijních potřeb.


Nevýhody kb studentská půjčka


Kb studentská půjčka se zdá být skvělou nabídkou pro studenty, kteří potřebují financovat své studium nebo si pořídit nový notebook. Nicméně, jak to bývá vždycky, žádná výhoda není bez svých nevýhod. Je tedy důležité seznámit se také s těmi negativními stránkami této formy financování.

1. Úroková sazba

Kb studentská půjčka může být velmi lákavá, ale úroková sazba je obvykle vysoká v porovnání s jinými druhy úvěrů. To znamená, že si musíte půjčit více peněz, abyste uhradili půjčku, což znamená, že vám bude trvat déle nežli na jiných typech úvěrů.

2. Podmínky splacení

Jedním z největších rizik při získávání kb studentské půjčky je podmínky splacení. Obvykle to znamená, že musíte splácet dluh ihned po dokončení studia, i když jste ještě nezačali pracovat. To může být velmi náročné na vaše finance, zvláště pokud jste právě skončili školu a ještě hledáte práci.

3. Ověření bonity

Kb studentská půjčka může být velmi těžká na získání, pokud nemáte dostatečnou bonitu. To znamená, že musíte být schopni doložit své příjmy a vydělávání, a to může být pro studenta velmi náročné.

4. Omezení finanční pomoci

Pokud si vezmete kb studentskou půjčku, může to mít vliv na další finanční pomoc, na kterou se můžete spoléhat, jako jsou granty nebo stipendia. To může omezit vaše možnosti financování během studia.

5. Dluh

Kb studentská půjčka může být velmi lákavá, ale musíte být opatrní, protože když si ji vezmete, dluhová past vás může tlačit ještě dlouho po dokončení studia. To znamená, že si musíte být opravdu jisti tím, že jste si schopni půjčku splácet.

Závěr

Kb studentská půjčka je skvělou nabídkou pro studenty, kteří potřebují financování během studia. Nicméně, musíte být opatrní a pečlivě zvážit všechny zúčastněné strany, abyste se ujistili, že vám to skutečně vyhovuje. Zvažte výhody i nevýhody a pak se rozhodněte, zda si kb studentskou půjčku vezmete.


Co si představit pod pojmem kb studentská půjčka


KB studentská půjčka je speciální úvěr určený pro studenty vysokých škol. Jedná se o produkt Komerční banky, který má studentům umožnit snazší financování studia a souvisejících nákladů.

Půjčka je poskytována ve výši od 5 000 Kč do 800 000 Kč a je možné ji využít na cokoli – od pokrytí nákladů na studijní materiály po financování bydlení nebo cestování. Úroková sazba se pohybuje od 6,9 % p.a., přičemž je možné si vybrat fixní nebo proměnnou úrokovou sazbu.

Výhodou KB studentské půjčky je, že se jedná o neúčelovou půjčku, takže studenti si mohou půjčit peníze na cokoli potřebují. Navíc půjčka umožňuje prodloužení splatnosti a další flexibilní varianty.

Pro získání půjčky je nutné předložit doklady potvrzující příjem, což může v případě studenta být složité. Proto Komerční banka nabízí možnost sjednání půjčky společně se záruční osobou.

Pokud student splní všechny podmínky a úvěr obdrží, může mu to pomoci k lepšímu uspokojení potřeb spojených s vysokoškolským studiem a s tím spojenými náklady.

V každém případě je důležité si uvědomit, že úvěr je nutné splácet, takže je nutné pečlivě zvážit, zda si student opravdu může a chce vzít takovýto úvěr na krk. Přemýšlejte tedy s rozvahou a zajistěte si, že se Vám splácení bude dařit i v budoucnu.


Výhody kb studentská půjčka


KB Studentská půjčka je speciální typ půjčky určený pro studenty, kteří potřebují finanční pomoc k pokrytí nákladů spojených s vysokoškolským studiem. Tento produkt nabízí mnoho výhod, které jej dělají zajímavou volbou pro studenty.

Jednou z největších výhod je nízká úroková sazba. KB Studentská půjčka nabízí téměř poloviční úrokovou sazbu oproti běžným úvěrům, což je velký benefit pro studenty, kteří si nemohou dovolit vysoké úrokové sazby. Díky této výhodě si studenti mohou půjčit větší sumy peněz bez rizika, že by jim dluh narostl na obrovskou částku.

Další výhodou je možnost splácení až po skončení studia. To znamená, že studenti nemusí během studia rušit své finance splácením půjčky a mohou se plně soustředit na studium. Tento systém umožňuje studentům začít splácet až poté, co najdou práci a budou mít stabilnější finanční situaci.

Také je možné si půjčit až 600 000 korun, což je velká částka na financování vysokoškolského vzdělání. Studenti se tak nemusí bát, že by neměli dostatečné finance na zaplacení školného, ubytování, stravy, knih a dalších nákladů.

Důležitou výhodou je také snadný a rychlý proces schválení. KB Studentská půjčka je velmi jednoduchá a rychlá na schválení, takže studenti se nemusí trápit zbytečně dlouhým procesem schvalování.

Dalším benefitem je, že KB Studentská půjčka nemá účelovou podstatu. To znamená, že studenti si mohou půjčené peníze použít na cokoli potřebují, a nejen na studijní účely. To může být velká výhoda pro studenty, kteří potřebují financovat například cestování, nákup nového počítače nebo jinou věc spojenou s jejich zájmy.

Zkrátka, KB Studentská půjčka nabízí mnoho výhod pro studenty, kteří potřebují finanční podporu v průběhu svého vysokoškolského studia. S nízkou úrokovou sazbou, velkou maximální částkou, možností splácení až po skončení studia a jednoduchým procesem schválení se KB Studentská půjčka stává jedním z nejlepších produktů pro studenty na trhu.


Kb studentská půjčka rizika


KB Studentská půjčka patří mezi oblíbené finanční produkty studentů. Studentům umožňuje získat prostředky na financování svého vzdělání, na nákup učebnic a na další potřeby. Přestože KB Studentská půjčka může být pro studenty velmi přínosná, existují při jejím plnění určitá rizika, se kterými je třeba počítat.

Prvním rizikem KB Studentské půjčky je zvýšení celkových nákladů na studium. Pokud si student neumí dobře rozvrhnout své finanční zdroje, může se dostat do situace, kdy bude muset platit vysoké úroky za půjčku. Zvýšení nákladů může mít negativní dopad na jeho finanční plan a plány na budoucí rozvoj.

Dalším rizikem je závazek při splácení. Pokud student nezvládne pravidelné splácení půjčky, může se dostat do problémů a na kreditovému trhu ztratit dobré jméno. Neschopnost splácet může způsobit i další finanční problémy, jako například nedostatečné množství peněz na běžné výdaje.

Dalším rizikem, na které je třeba myslet, je minimální věk žadatele. Pokud student není plnoletý, nemá právo KB Studentské půjčky využít, což může být problémem pro mladší studenty. Stejně tak mohou být problémy pro ty studenty, kteří nedosáhli plnoletosti z jiných důvodů, například národnostních.

Posledním rizikem spojeným s KB Studentskou půjčkou je nutnost ručitele. Často se stává, že banky vyžadují ručitele pro půjčky po studentech, což může být velmi problematické zejména pro ty, kteří nemají blízké osoby s dostatečnými finančními prostředky. V případě, že student nesplácí půjčku, může se situace zkomplikovat nejen pro něj, ale i pro jeho ručitele.

Konečné rozhodnutí o úvěru musí být uvážené a zodpovědné. Před výběrem finančního produktu je nutné zvažovat všechna rizika, spojená s ním. KB Studentská půjčka může být velmi výhodnou možností, ale pouze tehdy, když si student správně rozvrhne své finanční zdroje a plán na splacení.


Kb studentská půjčka podmínky pro získání


KB Studentská půjčka je ideálním řešením pro studenty, kteří potřebují financovat své studijní aktivity. Tato půjčka nabízí studentům možnost financování svých studií, ale také dalších výdajů souvisejících s vysokoškolským životem, jako jsou například knihy, bydlení, strava, cestování a další. Pokud se chystáte žádat o KB Studentskou půjčku, zde jsou některé základní podmínky, které musíte splnit.

1. Byt právně způsobilý k uzavření smlouvy
Pro získání KB Studentské půjčky musíte být starší 18 let, být občanem ČR a mít trvalý pobyt v ČR. Kromě toho musíte být studentem přiřazeným ke studijnímu programu na VŠ v ČR. Pro schválení vaší žádosti budete muset poskytnout své osobní údaje, jako jsou jméno, adresa a rodné číslo.

2. Mít pravidelné příjmy
KB Studentská půjčka je určena pro studenty, kteří potřebují pomoc s financováním svých studií, a proto jsou většinou bez příjmů. Pokud však máte příjem, může to být výhodou při schvalování vaší žádosti. Pokud nepracujete, budete muset poskytnout důkaz o tom, že jste studentem a že máte pravidelný příjem ze stipendia, studentského úvěru nebo jiného zdroje.

3. Nesmíte být v insolvenci
Pokud jste někdy prošli insolvencí, bude to při schvalování vaší žádosti o KB Studentskou půjčku bráno v úvahu. Banka si bude chtít ověřit vaší platební schopnost a vaši bonitu, a proto může tento faktor hrát roli při schvalování vaší žádosti.

4. Míra krytí
Míra krytí je podílem příjmů zaměstnanců a podnikatelů k celkovému počtu úvěrů a půjček. Pokud máte například několik úvěrů a půjček, bude to mít vliv na schválení vaší žádosti. Banka si totiž bude chtít ověřit, zda vám bude schopna půjčku poskytnout s ohledem na vaše další závazky.

5. Splácení půjčky
Posledním důležitým faktorem pro získání KB Studentské půjčky je splácení půjčky. Tento faktor bude brán v úvahu při posuzování vaší platební schopnosti a závazků. Banka bude chtít ověřit, zda jste schopni splácet půjčku s ohledem na vaše příjmy a další závazky.

Na závěr je důležité zdůraznit, že pokud splníte všechny výše uvedené požadavky, bude vám KB Studentská půjčka poskytnuta bez zbytečného komplikování. Můžete ji využít na cokoliv potřebujete, a to s velmi výhodnými podmínkami. Pokud tedy potřebujete finanční podporu na své studijní aktivity, neváhejte a zažádejte si o KB Studentskou půjčku právě teď!


Kb studentská půjčka Informace


KB Studentská půjčka je speciálně navržena pro studenty, kteří hledají finanční podporu pro své studijní úsilí. Tato půjčka je nabízena Komerční bankou a pomáhá studentům kryt všechny náklady spojené s vysokoškolským studiem.

Jak to funguje?

KB Studentská půjčka poskytuje finanční prostředky studentům od 18 do 26 let, kteří absolvovali maturitu a studují na vysoké, nebo vyšší odborné škole. Půjčku lze použít na všechny náklady, které jsou spojeny se studiem, od nájemného, stravování až po nákup učebnic a kapesné.

Studenti si mohou půjčit až do výše 800 000 Kč s dobou splácení až 10 let. Půjčku lze také sjednat na zkrácenou dobu, pokud student potřebuje menší částku na krátkodobé výdaje.

Jaké jsou podmínky?

Pro získání půjčky je nutné splnit několik podmínek. Student musí studovat na vysoké, nebo vyšší odborné škole, být ve věku od 18 do 26 let a mít alespoň jeden rok studia za sebou. Je také nutné mít trvalý pobyt v České republice a stálý příjem, ze kterého bude schopen splácet půjčku.

Jaké jsou výhody?

KB Studentská půjčka má několik výhod, které ji odlišují od jiných zdrojů financování. Studenti mohou půjčku získat bez ručitele, což je velká výhoda pro ty, kteří nemají právě koho do půjčky zahrnout. Dále je možné použít půjčku na všechny náklady spojené se studiem a je možné ji splácet po skončení studia.

Další výhodou je sleva ve výši 1 procenta z úroku pro ty studenty, kteří splní několik podmínek. Mezi podmínky patří pravidelné splácení, využívání elektronických služeb KB a absolvování základního finančního vzdělávání.

Jak zažádat?

Pro získání KB Studentské půjčky je nutné navštívit některou z poboček Komerční banky a vyplnit žádost. Po schválení žádosti budete kontaktováni a vyřízení půjčky bude rychlé a snadné.

Závěr

KB Studentská půjčka je ideální volbou pro studenty, kteří potřebují finanční podporu spojenou se studiem. Nabízí vysokou flexibilitu, nízké úrokové sazby a mnoho výhod, které mohou studentům pomoci ušetřit více peněz. Pokud si potřebujete půjčit peníze na studium, KB Studentská půjčka je skvělý zdroj financování, který stojí za to zvážit.


Jak funguje kb studentská půjčka


KB studentská půjčka je speciálně navržená půjčka určená pro studenty. Slouží jako finanční pomoc v době studia, na nákup učebnic nebo také na placení nájemného či dalších životních výdajů. Jak ale tato půjčka funguje?

Než začneme popisovat fungování této půjčky, je důležité zmínit, že půjčku již nelze získat. KB totiž v roce 2020 oznámila, že z důvodu nízké poptávky ukončila nabídku této půjčky. Nicméně, pro úplnost popíšeme jak půjčka fungovala.

KB studentská půjčka se dala získat v rozmezí od 10 000 Kč až do výše 600 000 Kč. Student si mohl zvolit dobu splácení od 12 měsíců až do maxima 10 let. S půjčkou nebyla , spojena žádná úroková sazba, ale student musel platit roční poplatek za vedení úvěrového účtu ve výši 0,3 % z celkového limitu půjčky.

Podmínkou pro získání této půjčky bylo být studentem na střední nebo vysoké škole a mít minimálně 18 let. Banka dále požadovala doložení pravidelných příjmů a záruky, které byly nezbytné pro získání půjčky.

Student, který si zažádal o půjčku, musel prokázat účel, na který peníze budou použity. Poté, co byla žádost schválena, byla půjčka poskytnuta v podobě odkladu splátek. To znamená, že student nemusel splácet půjčku během trvání studia, ale mohl tak učinit až po jeho ukončení.

KB studentská půjčka umožnila studentům získat finanční prostředky, které byli schopni splácet až po dokončení studia. Tato půjčka byla výhodná nejen pro studenty, ale také pro banku, která získávala nové zákazníky. Nicméně, s koncem této půjčky je nyní nezbytné pro studenty hledat jiné finanční možnosti nebo přemýšlet nad řešením, které by se snažilo omezit vysoké náklady spojené s vysokoškolským studiem.